Kontakt

EKOTOP Roman Sobczyk sp. k.
64-920 Piła, ul. Wawelska 25/1
tel. +48 (67) 215 36 89
tel. kom. +48 603 363 469
ekotop@ekotop.eu

O nas

Od początku swojej działalności zajmujemy się szeroko pojętą ochroną środowiskasukcesywnie poszerzając zakres swojej działalności. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów gospodarki komunalnymi osadami ściekowymi, innych odpadów oraz inwestycji mogących negatywnie oddziaływać na środowisko jak również służących jego poprawie.

Doradzamy, projektujemy, wdrażamy, realizujemy, prowadzimy inwestorstwo zastępcze. Szczególny nacisk kładziemy na technologie bazujące na wykorzystaniu niekonwencjonalnych źródeł energii.

Ponad 10 letnie doświadczenie w ochronie środowiska i realizacji inwestycji proekologicznych staramy się przekazywać swoim klientom, promując nowoczesne technologie oraz oferując szeroko pojętą pomoc na etapie prezentacji projektu, uzgodnień administracyjnych, opracowywania projektu, pozyskiwania środków na realizację inwestycji, włącznie z realizacją inwestycji, rozruchem i nadzorem nad jej eksploatacją.

Należymy do laureatów projektu Ministerstwa Środowiska GreenEvo służącemu wsparciu i promocji na rynkach zagranicznych przedsiębiorstw oferujących rozwiązania technologiczne sprzyjające ochronie środowiska.

"Wierzę, że technologie zakwalifikowane do projektu GreenEvo mają szansę na sukces międzynarodowy. Globalny rynek rozwiązań i technologii proekologicznych rozwija się bardzo dynamicznie i dlatego też zależy nam by w tym segmencie pojawił się również polski akcent."
Minister Środowiska prof. Andrzej Kraszewski.Informacja o nowych zasadach dotyczących cookies

ZAMKNIJ

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu zapewnienia jej prawidłowej funkcjonalności. Informujemy, że te pliki są przechowywane w Twoim urządzeniu, z którego ta strona jest wyświetlana. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w swoim urządzeniu.


Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000717352.